O nas


Nowoczesna gastronomia
Wiem Bistro to nowoczesny lokal usytuowany nad Wisłą w Centrum Nauki Kopernik. Dzięki unikalnemu położeniu jest to idealne miejsce zarówno dla zorganizowanych wycieczek szkolnych i pedagogicznych, odwiedzających centrum rodzin, jak również spacerowiczów podziwiających uroki nadbrzeżnej Warszawy.

Ale nie tylko
Nasza propozycja obejmuje dodatkowo kompleksową usługę cateringową przyjęć, imprez okolicznościowych, konferencji i eventów. Zapewniamy profesjonalną, miłą obsługę, a także ciekawe i niepowtarzalne menu.

W ofercie bistro każdy znajdzie coś dla siebie.
Zróżnicowana propozycja potraw, zarówno kuchni polskiej jak i europejskiej, pozwala cieszyć się naszym klientom wieloma smakami oraz zaspokoić różne gusta. W menu naszej restauracji znajdują się m.in. zupy, makarony, frytki, sałatki, surówki, dania wegetariańskie, desery oraz napoje. Szczególne polecamy bar sałatkowy, gdzie każdy według własnego pomysłu i uznania może skomponować danie o niepowtarzalnym smaku.

Jakość potraw to dla nas priorytet
Szybka obsługa i wysoka jakość - to jedna z naszych zasad. Używamy produktów i surowców najwyższej jakości. Świeże owoce i warzywa to podstawa naszej kuchni. Mimo wysokiej kontroli najważniejszą jednak opinią, odnośnie proponowanej oferty, jest opinia naszych klientów.

Kulinaria
Nad zadowoleniem klientów czuwa szef kuchni. Miłośnik i pasjonat wykwintnych dań. Doskonały organizator i znawca tajemnic kulinarnych. Jego wieloletnie doświadczenie mogą Państwo docenić odwiedzając nasze bistro.

Stawiamy na niebanalną obsługę
Zatrudniony personel to specjaliści w swoim zawodzie. Uśmiechnięci pracownicy zawsze służą wsparciem i radą. Jeżeli możemy być pomocni – wystarczy tylko zapytać.

Co cechuje naszą ofertę?
Nasza ofertę cechuje nie tylko profesjonalna obsługa, zróżnicowana propozycja potraw, ich jakość ale również przystępna cena. Zapraszamy do zapoznania się z działami oferta oraz catering. Znajdą tam Państwo wiele ciekawych propozycji.

Czy można powiedzieć więcej?
Na pewno tak, ale najlepiej się przekonać osobiście. Zapraszamy.