Catering


Amazing Catering - to część naszej firmy odpowiedzialna za organizację imprez firmowych, konferencji, kolacji i przyjęć wedle Państwa pomysłu.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.amazingcatering.pl

Co zapamiętują Państwo z udanego lunchu, konferencji, przyjęcia, imprezy?
Czy nie jest to przypadkiem smaczne jedzenie, dobra kawa lub słodkości? Tak właśnie postrzegamy catering, który powinien tworzyć dobry nastrój ale również poprzez dobór odpowiedniego menu podkreślać charakter imprezy.

W ramach naszej oferty, proponujemy Państwu obsługę takich wydarzeń jak:

Przyjęcia
Gwarantujemy niezawodną obsługę, aranżację stołu odpowiednią do okoliczności i wyrafinowane menu. Przyjęcie to zawsze wyjątkowa okazja i dlatego szczególnie doceniamy zaufanie jakim darzą nas nasi klienci. Czuwamy nad tym, aby goście czuli się komfortowo i zabrali ze sobą niezapomniane kulinarne wrażenia.

Imprezy
Stosownie do okoliczności proponujemy różne formy obsługi cateringowej. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy możliwość wyboru przystrojenia stołu, menu oraz formy w jaki ma być ono podawane – obsługa kelnerska, dania porcjowane, bufet zimy czy gorący. Dokładamy wszelkich starań aby każde wydarzenie miało niepowtarzalną oprawę kulinarną pasującą do jej charakteru.

Konferencje
To nie tylko wystąpienia i odczyty, ale również okazja do nawiązywania nowych kontaktów pomiędzy uczestnikami. Przerwa kawowa to idealny moment na spotkanie w gronie nowych przyjaciół oraz wymianę informacji. Ale to nie wszystko - w zależności od zapotrzebowania zapewniamy również przekąski, bufet szwedzki, dania gorące. Dzięki szczegółowemu przygotowaniu nasz konferencyjny catering jest niezawodny.

Jak się z nami skontaktować?
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu na mail:
ac@amazingcatering.pl
lub telefonicznie:
514 779 184

Jeżeli możemy być pomocni - wystarczy tylko zapytać. Miła obsługa i najwyższa jakość usług jest u nas w standardzie.